Buczyński Medical&SPA, obiekt położony w dolnośląskim Świeradowie Zdroju usytuowanym w Górach Izerskich, to nowo otwarty hotel posiadający kompleksową ofertę wypoczynkowo-regeneracyjno-leczniczą. Stylowy budynek, w którym goście znajda 45 stylowo urządzonych pokoi, stylistyką wpisuje się w okoliczną architekturę liczącą niemal dwa stulecia. W hotelu Buczyński Medical&SPA zakwaterowanie znajdzie 90 osób, które będą mogły korzystać z bogatej oferty dodatkowej – strefy SPA, basenu, zabiegów regeneracyjnych i leczniczych, masaży oraz terapii stosowanych w medycynie ajurwedyjskiej.

Pokoje w Hotelu Buczyński Medical&SPA  to nowoczesne, 1- i 2-osobowe pomieszczenia wyposażone w TV SAT, telefon, czajnik bezprzewodowy. Na terenie całego obiektu funkcjonuje strefa bezpłatnego wi-fi . Przyhotelowa restauracja codziennie ran serwuje śniadania, a w przypadku pobytów pakietowych również obiadokolacje. Buczyński Medical&SPA oferuje swoim gościom pobyty okolicznościowe, weekendowe, tematyczne, turnusy lecznicze i wiele innych opcji pobytu.

Atrakcje znajdujące się w okolicy hotelu i w samym Świeradowie to m.in. punkty widokowe, malownicze szlaki turystyczne, kolej gondolowa, park zdrojowy, Dom Zdrojowy z XIX wieku, pijalnie i źródełka oraz liczne trasy narciarskie.