Nagrodzone wieloma wyróżnieniami biuro podróży Logos Travel Marka Śliwki powstało w roku 1995 i już od samego początku cieszyło się zainteresowaniem. Proponuje swoim klientkom i klientom podróże w najdalsze zakątki świata. Może pochwalić się prestiżowymi tytułami i wyróżnieniami jak na przykład Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, Certyfikat Jakościowy, Certyfikat Gepard Biznesu oraz Certyfikat Solidna Firma i Gazela Biznesu. Biuro podróży Logos Travel Marka Śliwki jest również laureatem wielu konkursów konsumenckich, m.in. Certyfikat Najlepsze w Polsce, Złota Malwa czy Touroperator Roku w kategorii Podróże Egzotyczne.

Azja — genialny cel Twojej podróży!

Azja jest największym kontynentem na świecie, więc miejsc, które możesz tutaj zobaczyć, jest naprawdę sporo! Obszar ten jest niesamowicie różnorodny, ponieważ spotykają się tu trzy religie, ale także piękne i pełne przepychu pałace sułtanów i maharadżów oraz cuda architektury, jak na przykład: Burj al-Arab. Znajdź wycieczkę swoich marzeń do Japonii dzięki biuru podróży Logos Travel Marka Śliwki! Położone w Azji Himalaje dadzą Ci moc niezapomnianych przeżyć, a także pozwolą zrozumieć, jak kruche jest życie ludzkie.

Islandia i polowanie na niesamowitą Zorzę Polarną! Znajdź wycieczkę swoich marzeń!

Czym jest Zorza Polarna? To niesamowicie piękny spektakl świateł polarnych w krainie lodowców, wulkanów i gejzerów. W biurze podróży Logos Travel Marka Śliwki będziesz miała lub miał możliwość uczestniczenia w wycieczce po największych atrakcjach wokół Reykjaviku, która połączona będzie z obserwacją Zorzy Polarnej. Znajdź wycieczkę, która będzie przeprowadzona pod okiem doświadczonych przewodniczek i przewodników wyposażonych w sprzęt komputerowy i programy śledzące aktywność słońca, dzięki czemu będą oni mogli oszacować, gdzie i kiedy pojawi się zorza polarna.

Nieprzezwyciężona natura i spektakularne widoki — Wyspy Owcze

Znajdź wycieczkę do najbardziej wyludnionych miejsc Wysp Owczych dzięki biuru podróży Logos Travel Marka Śliwki! Czekają tam na Ciebie między innymi wyspy Vagar, Streymoy czy Eysturoy. Najstarszą atrakcją turystyczną jest rejs statkiem do klifów Vestmanna, chodzenie w labiryncie wysokich na ponad 300 metrów pionowych ścian oraz podróż po morskich jaskiniach. Cały rejs trwa 2 godziny. Dzięki wspaniałym widokom na wyspie Vagar będziesz w stanie zrobić wspaniałe zdjęcia przy tradycyjnych farmerskich domach.