Domki kempingowe (Dziwnów) i domki typu Holender to coraz częściej wybierane miejsca noclegowe. Oba są przytulne, odpowiednio wyposażone i mają atrakcyjne ceny. Oba te obiekty noclegowe często mają również:

  • Wi-Fi,
  • aneks/niszę kuchenną,
  • telewizor,
  • lodówkę,
  • taras/balkon.

Domki kempingowe typu Holender i domki kempingowe (Dziwnów)

Domki holenderskie to domki z doskonałą termoizolacją zapewniającą doskonałą ochronę przed chłodem i skwarem. Jego konstrukcja jest lekka i powstaje z materiałów podatnych na korozję i inne uszkodzenia mechaniczne. Jednak na letni urlop są idealnym wyborem. Minimalistyczny wystrój w stylu scandi pozwala odpocząć od natłoku wszystkiego, a to pomaga szybciej się zregenerować.

Natomiast domki kempingowe (Dziwnów) często powstają z prefabrykatów, które są dość wytrzymałe i również mają odpowiednią termoizolację. Dodatkowo wielu docenia je za to, że są idealne na nocleg dla większej rodziny – rodzice mają trochę prywatności, a dzieci sporo miejsca do zabawy i wypoczynku.

Rezerwując nocleg w domku kempingowym/holenderskim warto sprawdzić standard i wyposażenie domku, ponieważ czasem goście danego obiektu potrzebują specjalnych udogodnień takich jak dostosowanie go do potrzeb osób z ograniczoną mobilnością. Każda rezerwacja zrobiona odpowiednio wcześniej pozwala obniżyć cenę noclegu, który często pożera największą część wakacyjnego budżetu. Rezerwuj domek holenderski/kempingowy w Dziwnowie nad Bałtykiem już dzisiaj!