Świeradów Zdrój obfituje w oferty noclegowe. Znajdzie się tu rozwiązanie zarówno dla osób z dużym jak i bardzo skromnym budżetem. Większość turystów wybiera ofertę hotelową, którą cechują komfortowe noclegi. Warto wymienić tu luksusowy hotel Buczyński. Atrakcje i liczne udogodnienia, które możemy w nim spotkać zachęcają do skorzystania z atrakcyjnych pakietów. Spośród wielu opcji możemy wybrać np. wSPAniałe Lato First Minute- oferta, z której chętnie korzystają rodziny z dziećmi, Rowery i Izery– pakiet dedykowany miłośnikom wycieczek rowerowych uwzględniający rabat na wypożyczenie rowerów z pobliskiej wypożyczalni a także dostęp do przechowalni rowerów. Dużym zainteresowaniem cieszy się również pakiet W kobiecym Stylu, czyli oferta najlepiej dopasowana do Pań, które chcą nacieszyć się swoim towarzystwem w przyjacielskiej atmosferze. Propozycja ta uwzględnia atrakcyjne zabiegi kosmetyczne.

Romantyczny wypad tylko we dwoje? Świeradów Zdrój to strzał w dziesiątkę! Romantyczna sceneria, łatwy dostęp do strefy relaksu i górski klimat- to dopiero początek atrakcji dla par. Hotel Buczyński przygotował specjalnie dla zakochanych pakiet Romantyczny weekend. Luksusowe noclegi, uwzględniające romantyczną kolację dla dwojga, to oferta, która przypadnie do gustu każdej parze.

Świeradów Zdrój- noclegi w atrakcyjnej cenie

Warto wiedzieć, że rezerwacje w Hotelu Buczyński w mieście Świeradów Zdrój dokonywane bezpośrednio przez oryginalną stronę mogą zawierać w sobie dodatkowe rabaty. Hotel jest doskonale zlokalizowany, dobrze wyposażony, oferuje noclegi o bardzo wysokim standardzie w rozsądnych cenach. W pakiecie wSPAniałe Lato First Minute! w czerwcu 2020 obowiązuje promocja  – pobyt jednego dziecka gratis. Dodatkowo goście dostają 20% rabatu na wejście do groty solnej. W cenie jest także dostęp do przechowalni sprzętu sportowego, Wi-Fi sauna, jacuzzi, basen, sala fitness. Aby być na bieżąco z promocjami i rabatami- warto śledzić profil hotelu w mediach społecznościowych i na stronie.