Szukasz idealnego miejsca na rodzinne wakacje? Nie wiesz, gdzie się wybrać ze swoimi pociechami? W takim razie koniecznie weź pod uwagę Folwark Jackowo! 

Folwark Jackowo – lokalizacja 

Folwark Jackowo położony jest nad Morzem Bałtyckim, a dokładniej mówiąc w Gminie Choczewo na Pobrzeżu Kaszubskim. Folwark położony jest pomiędzy Białogórą a Łebą, więc można przy okazji połączyć pobyt ze zwiedzaniem okolicy. Zabudowania otoczone są wiekowym parkiem, który przechodzi w las i prowadzi prosto do morza. Folwark Jackowo zachwyca różnorodną roślinnością, malowniczymi łąkami, polami, pastwiskami, a nawet jeziorami i strumieniami. Plaże, które znajdują się w okolicy, uznawane są nie tylko za najpiękniejsze, ale również za najczystsze, więc to idealne warunki do odpoczynku nad morzem. 

Folwark Jackowo – atrakcje 

Nie tylko sama lokalizacja Folwarku Jackowo zachęca do tego, by zdecydować się na odpoczynek w tym miejscu z rodziną. Warto też wspomnieć o samych pokojach, które są nie tylko czyste i zadbane, ale również stylizowane na odległe kraje. Do dyspozycji pozostaje też ogród z tarasem, na którym można delektować się smakiem kawy lub herbaty oraz spędzić miło czas na czytaniu. 

Nie sposób też pominąć atrakcji, a Folwark Jackowo ma ich pod dostatkiem. Na gości czekają konie, a w sezonie letnim dodatkowo basen. Do tego można postawić na aktywny wypoczynek, zaczynając od zwiedzania okolicy, a kończąc na rowerowych wycieczkach. Z racji tego, że Folwark Jackowo znajduje się blisko morza, to każdy będzie mógł też postawić na kąpiele wodne, czy też na opalanie na najpiękniejszej plaży. 

Folwark Jackowo – dlaczego wybór powinien paść na niego?

Bazując na tym, co udało nam się już ustalić, widać, że pobyt w Folwarku Jackowo to szansa na naprawdę idealne wakacje i to niezależnie od tego, czy mamy w planach wyjazd z małymi dzieci, czy też z tymi nieco większymi. Jeśli do tego uwzględnimy przystępne ceny, jakie na nas czekają, to nikt nie powinien mieć powodów do narzekań.