Hotel Saracen w Dąbkach to całoroczny obiekt oferujący gościom 2- i 3-osobowe pokoje z możliwością dostawek, w których zakwaterowanie znajdzie łącznie 60 osób. Odwiedzający tę urokliwą nadbałtycką miejscowość położoną około pół godziny drogi od Koszalina, mogą w Hotelu Saracen liczyć na ciszę i bliski kontakt z przyrodą – poczuć zapach pobliskiego lasu sosnowego oraz usłyszeć szum fal oddalonego o 150 metrów brzegu morza. Dzięki bliskości jeziora Bukowo piesze wycieczki i spacery mają szczególny, zróżnicowany charakter.

Hotel Saracen oferuje swoim gościom trzy rodzaje pokojów – ECO, STANDARD i STANDARD PLUS z pełnym węzłem sanitarnym, odbiornikiem TV z naziemną telewizją cyfrową, telefonem, łączem wi-fi i suszarką. W sezonie wysokim hotel przygotowuje ofertę pakietową, w ramach której hotelowa restauracja zaprasza gości na posiłki – śniadania i obiadokolacje.

Alternatywą dla wypoczynku nad brzegiem morza lub jeziora w przypadku niekorzystnej aury jest korzystanie z licznych atrakcji dostępnych w ofercie dodatkowej hotelu. Można skorzystać ze sprzętu wędkarskiego, udać się na rejs katamaranem po jeziorze Bukowo, na połów dorsza kutrem lub nocne połowy węgorza. Do dyspozycji gości jest także wiata ze stanowiskiem grillowym, wędzarnią i barkiem. Hotel posiada salę fitness oraz salę konferencyjną. Oferta skierowana do najmłodszych to duży, dobrze wyposażony i bezpieczny plac zabaw na zewnątrz hotelu oraz przestrzenna sala zabaw w budynku.