Krynica Zdrój to jedna z  urokliwych miejscowości o walorach uzdrowiskowych. Lecznicze właściwości tamtejszych wód opisywane były już na pod koniec XVIII wieku, zatem od ponad 200 lat okolica cieszy się powodzeniem i jest chętnie odwiedzana przez turystów i kuracjuszy. Jednym z miejsc, które jest obowiązkowe do odwiedzenia, wybierając się na relaksacyjny weekend w SPA, jest hotel dr Irena Eris w Krynicy Zdroju. Hotel usytuowany jest tak, że z pokoi rozpościera się widok na Jaworzynę Krynicką. Położenie jest niewątpliwie jednym z jego sztandarowych atutów. 

Hotel SPA – Beskidy

Hotel spa Irena Eris w Krynicy jest niewątpliwie najciekawszy hotel spa. Beskidy są na wyciągnięcie ręki, a kojący widok możemy podziwiać z wielu miejsc na terenie całego obiektu. Spokojna okolica będzie dopełnieniem wypoczynku mającego na celu przede wszystkim błogi relaks i wprowadzenia w stan harmonii naszego ciała i duszy.

Bliskość atrakcji uzdrowiskowych Krynicy-Zdroju

Krynica-Zdrój cieszy się popularnością nie tylko ze względu na swój oczywisty uzdrowiskowy charakter. Jest to region atrakcyjny pod względem turystycznym z kilku innych względów. Na pierwszym miejscu należy oczywiście wspomnieć o sztandarowych miejscach takich jak pijalnie wód mineralnych, stary Dom Zdrojowy. To tylko niektóre atrakcje Krynicy-Zdroju. Warto również odwiedzić Park Zdrojowy, na którego terenie znajduje się góra Parkowa – na jej szczyt można dotrzeć za pomocą kolejki.

 

Hotel w górach dla wymagających

Hotel dr Irena Eris, które z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających odwiedzających. Bez wątpienia posiada bogatą ofertę SPA wraz z ofertą Instytutu Kosmetycznego, tworząc miejsce, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie i dobierze odpowiednią drogę relaksu. Oferty pobytu w różnych konfiguracjach tematycznych, w pakiecie z jogą, dla dwojga, czy z przyjaciółką pozwolą na idealne dopasowanie spędzania czasu wolnego z najbliższymi bez najmniejszego problemu.