DARKO Parking Balice Kraków jest bezpiecznym, odkrytym i ubezpieczonym parkingiem położonym naprzeciwko lotniska w Balicach. Parking oferuje bezpłatny transfer. Idealna lokalizacja dla osób starszych lub podróżujących z dziećmi. Możliwe jest skorzystanie z kabli rozruchowych oraz bezpłatnej toalety. Parking przyjazny osobom niepełnosprawnym. Możliwość wydrukowania biletu na samolot!

Bez obaw przez 24h

Parking lotnisko Balice znajduje się zaledwie kilka minut od wejścia na terminal, dzięki czemu nie ma wątpliwości, gdzie pozostawić własne auto na czas podróży. Nad pojazdem czuwa profesjonalna ochrona, a monitoring obejmuje cały parking. Balice lotnisko choć oferuje miejsca postojowe, to są one zdecydowanie droższe od tych znajdujących się na naszym placu. Dodatkowo w cenie gwarantujemy transfer pod sam terminal lotnisko Balice. Parking jest ogrodzony i wyposażony w bramę wjazdową, co jeszcze bardziej czyni go bezpiecznym.

Na całym terenie zapewniamy ubezpieczenie samochodu od zdarzeń parkingowych czy skutków opadów atmosferycznych. Żaden parking przy lotnisku Kraków nie może pochwalić się tak dobrym oświetleniem jak nasz. Wzmacniamy poczucie komfortu poprzez przeprowadzanie nocnych patroli oraz możliwość całodobowego kontaktu z członkami obsługi. Parking Kraków Balice Darko zapewnia standardy bezpieczeństwa, które pozwolą każdemu wyjechać w spokoju na upragnione wakacje.

Komfort w parze z bezpieczeństwem

Ani jeden parking w Balicach nie oferuje tylu dodatkowych udogodnień co nasz. Bezpieczeństwo jest ważne, ale wygoda jest równie istotna. Pracownicy Darko parking Kraków Balice tworzą doświadczony zespół, którego członkowie są w stanie udzielić niezbędnego wsparcia każdej osobie udającej się w podróż. Idziemy o krok dalej niż inne parkingi Balice oferując klientom pełną obsługę, także po wylądowaniu. Koniec z czekaniem na taksówkę, pora na oszczędność czasu w postaci bezpośredniego transportu na parking. Balice pomożemy opuścić błyskawicznie wraz z bagażami.

Darko parking lotnisko Kraków dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych. To nie tylko udogodnienia w postaci specjalnych miejsc, ale też pomoc członków załogi. Jako jedyny parking przy lotnisku Balice posiadamy szeroki wachlarz pomocy doraźnej, a mianowicie dysponujemy kompresorami i urządzeniami rozruchowymi. U nas też można sprawdzić wagę bagażu przed udaniem się na terminal Kraków Balice. Parkingi w okolicy mogą pozazdrościć nam wielu zadowolonych klientów.