Oferujemy komfortowe noclegi na Śląsku w kameralnym nowoczesnym hotelu z klimatem i zaawansowaną infrastrukturą konferencyjno – bankietową oraz przyjemną strefą relaksu i SPA. Można wybierać pomiędzy pokojami jedno, dwu- i trzyosobowymi. 

 

Do dyspozycji jest 60 miejsc noclegowych zorganizowanych w nowocześnie wyposażonych i elegancko zaaranżowanych pokojach. Pokoje różnią się między sobą powierzchnią i standardem. Każdy jest wyposażony w wygodną łazienkę, telewizję, dostęp do Internetu i prawdziwy hotelowy minibarek.

 

Hotel Gorzkowski to świetne miejsce na noclegi podczas turystycznych wycieczek i biznesowych podróży po Górnym Śląsku. Lokalizacja gwarantuje dobrą komunikację z okolicznymi miastami aglomeracji śląskiej, podróżujący zyskują dobry dojazd do autostrady A4 i lokalnej DTŚ. 

 

W odległości zaledwie 6 km od hotelu znajduje się centrum stolicy Górnego Śląska, dojazd do Katowic to zaledwie chwila. Nasza oferta to wygodny pokój, świetna kuchnia i wszystko, co jest potrzebne do wypoczynku i organizacji imprez okolicznościowych oraz biznesowych eventów.

 

Wypoczynek i strefa relaksu 

 

Przytulny w pełni wyposażony nowoczesny pokój to podstawa, ale warto mieć świadomość, że decydując się na nocleg w naszym śląskim hotelu, można skorzystać też z bogatej oferty strefy relaksu i SPA. To propozycja, którą doceniają nie tylko goście z odległych stron. Nasze SPA, kuchnia i cykliczne imprezy przyciągają jak magnes także społeczność lokalną. 

 

To świetne miejsce na relaks, zabawę i nocleg, w którym można spędzić wyjątkowy weekend i zorganizować imprezę dla znajomych i rodziny. Hotel Gorzkowski to idealne miejsce na nocleg lub lokalną bazę wypadową, które może stać się tymczasowym centrum dowodzenia, podczas dłuższych pobytów na terenie aglomeracji śląskiej. 

 

Komfort, rewelacyjna obsługa i infrastruktura, która daje możliwość organizacji wydarzeń nawet dla 500 osób, sprawiają, że większość gości, którzy nas odwiedzili, chętnie wraca i rekomenduje nasz hotel znajomym oraz partnerom biznesowym. Zapraszamy do odwiedzenia nas przy okazji kolejnej wizyty w okolicy.