Chcesz spędzić swój wymarzony urlop w górach? Do wyboru masz całkiem sporo ciekawych lokalizacji. Polska nie jest zaliczana do typowo górskich krajów, jednak na jej terenie znajduje się wiele znanych i chętnie zwiedzanych szczytów. Karkonosze, Sudety, Bieszczady czy Tatry – każdy, kto kiedykolwiek spędzał wakacje w naszym kraju, odwiedził któreś z tych górskich pasm. Jedną z najpopularniejszych miejscowości turystycznych jest Zakopane.

Noclegi w Zakopanem

Jeśli wybierasz się do Zakopanego, nie planuj swojego pobytu na ostatnią chwilę. Pamiętaj o tym, że kilka tygodni przed wyjazdem może nie wystarczyć, aby znaleźć idealne miejsce na twój wypoczynek. To miasto turystyczne daje ogrom możliwości, jeśli chodzi o nocleg, warto więc poświęcić trochę czasu na przeczesywaniu internetu w poszukiwaniu tego idealnego miejsca. Jednak jeżeli nie możesz sobie na to pozwolić, zaufaj nam – Cztery Pory Roku Zakopane to najlepsza z dostępnych tutaj opcji. Możesz postawić na nasz pensjonat przy Królewskiej 41, gdzie proponujemy pokoje od jedno do aż pięcioosobowych. W naszej ofercie znajdziesz także apartamenty widokowe oraz apartamenty & SPA. W tych pierwszych do dyspozycji mamy pokoje co najmniej dwuosobowe, a największe pomieszczą nawet sześcioro gości. Z kolei opcje pokojowe drugich apartamentów są następujące – od dwu do siedmioosobowych. Każda lokalizacja zawiera propozycje śniadaniowe. W apartamentach i SPA, jak wskazuje nazwa, masz zapewniony nieograniczony dostęp do wszelkich zabiegów relaksujących ciało oraz umysł. Znajdują się tutaj:

  • sauna zewnętrzna,
  • czteroosobowe jacuzzi,
  • sauna infraret,
  • balia ruska,
  • sauna zapachowa sucha,
  • tężnia solankowa.

Zapraszamy do nas – wybierz Cztery Pory Roku, Zakopane dzięki naszej wyjątkowej ofercie pozostanie już na zawsze w twoich najlepszych wspomnieniach!