Każdy z nas marzy o odpoczynku. Nasze ciała i umysły potrzebują oddechu od codziennych trosk oraz harmonii, która przywróci im pełnię sprawności, doda sił na kolejne miesiące wytężonej pracy. Nasze SPA nad Bałtykiem to rozwiązanie idealne. Łączy w sobie kojący szum morza, wypoczynek, kąpiele i przyjemności płynącą z zabiegów. Zdrowie i piękno – to dwa najważniejsze cele takiego wypoczynku.

 

Czym jest SPA?

 

Słowo SPA przejęte zostało z języka angielskiego, ale wywodzi się od miejscowości Spa w Belgii, w którym już od czasów Cesarstwa Rzymskiego korzystano z leczniczych właściwości wód termalnych. Obecnie terminem tym określa się miejsce, w którym można korzystać z uzdrawiających zabiegów dla ciała i ducha.

 

W SPA nad Bałtykiem odzyskasz radość życia

 

To wyjątkowe miejsce zapewni wszystko, czego potrzebuje ciało i dusza: kojący szum morza, głęboki błękit nieba, ciepły dotyk słońca na skórze, beztroskie spacery po plaży, komfortowe i pełne elegancji pokoje, smaczne posiłki, szeroki wybór zabiegów upiększających, relaksacyjnych i rehabilitacyjnych, masaże, kąpiele oraz mnóstwo innych atrakcji.

Połączenie starożytnych technik z nowoczesnymi osiągnięciami nauki da efekt, który zachwyci każdego.  SPA nad Bałtykiem to wypoczynek, relaks i prawdziwa odnowa. Tutaj odzyskuje się siły i radość życia.

 

Marzenia się spełniają

 

Marzysz o namiastce raju? O miejscu, w którym czas się zatrzymał na godzinie szczęścia i pełnego relaksu? W naszym SPA położonym nad pięknym Bałtykiem odnajdziesz to, o czym marzysz. Pozwól się zaskoczyć i skorzystaj z miejsca, w którym Twoje ciało i umysł mają czas na odpoczynek i regenerację.