Dwór Sieraków jest ceniony nie tylko jako wypoczynek weekendowy albo miejsce konferencyjne. Tutaj można zorganizować wyjątkowy ślub albo wesele. Para młoda zawsze jest bardzo zadowolona, ponieważ pokoje są niezwykle wygodne, a w restauracji gwarantowane nieprzeciętne menu.

Takie wesele pod Krakowem będzie rzeczywiście niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla przyszłych małżonków oraz rodziny, ale również dla wszystkich gości. Kluczową kwestią będzie oczywiście ilość osób, które przyjadą na taką ceremonię i będą chciały się bawić na weselu. Możemy sobie wybrać imprezę w plenerze albo we wnętrzach tego zabytkowego budynku.

Wszystko zależy od naszych potrzeb oraz od tego, czy będzie to uroczystość kameralna, czy tych trochę większa. Pamiętajmy jednak, że będzie to może jedyne w naszym życiu wesele pod Krakowem więc, że warto zadbać o jego wyjątkowość i wspaniałą zabawę. Wybierając ten punkt usługowy możemy się cieszyć nie tylko z perfekcyjnie przygotowanych potraw oraz wygodnych pokoi, bo możemy przy okazji zwiedzić Kraków i okolice.

Wesele w szpitalnej scenerii

Wszyscy klienci, którzy wybierają tę usługę mogą nacieszyć oko pięknymi terenami oraz bardzo eleganckimi i zabytkowymi wnętrzami niczym w muzeum. Tylko to połączenie zagwarantuje zadowolenie wszystkim gościom i parze młodej. Piękne klimatyczne miejsce jest zlokalizowane w środku parku, więc w przerwach można się uraczyć relaksującymi spacerami. Dlatego właśnie zorganizowane tutaj wesele pod Krakowem będzie się cieszyło bardzo dużą popularnością wśród gości z Polski i zagranicy. Wyjątkowa jest też naturalnie nieprzeciętną dekoracją ceremonii ślubnej.

Potrawy podawane podczas wesela

Poza tym kuchnia tutaj oferowana jest rzeczywiście fenomenalnie prowadzona przez najlepszych kucharzy, ale też niezwykle bogata, więc warto ustalić wcześniej dania z organizatorami. Zapewniony jest również bardzo bogaty wybór win, gdy np. goście na naszym weselu będą mieli bardzo wysublimowane gusty. Stałym punktem dobrze przygotowanego wesela powinna być wizyta w bogatej i profesjonalnie wyposażonej piwniczce. Tu każdy znajdzie dopasowane do swojego gustu wina czerwone albo białe.