Wypoczynek nad morzem niesie wiele korzyści. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mrzeżyno to jedno z najlepszych miejsc nad morzem, gdzie można odnaleźć ciszę i relaks blisko natury oraz liczne atrakcje, takie jak aquapark, przejażdżki rowerowe, spacery po lasach oraz sporty wodne. W Mrzeżynie swoją ofertą uwagę przyciąga Hotel Zalewski. Czterogwiazdkowy ośrodek z luksusowymi pokojami i apartamentami jest świetnie Hotel czterogwiazdkowy nad morzem jest marzeniem wielu z nas. Teraz to marzenie jest na wyciągnięcie ręki! Ośrodek proponuje atrakcyjne ceny dopasowane do możliwości finansowych turystów z całej Polski. 

Co mnie czeka w Hotelu Zalewski w Mrzeżynie?

Hotel jest cudownie zlokalizowany – w sercu natury! Pokoje, apartamenty, a nawet gabinety SPA mają przeszklenia, z których rozprzestrzenia się widok na korony drzew, a zza rogu dociera szum fal. Turyści na pobliską plażę dojdą spacerowym krokiem. Hotel czterogwiazdkowy nad morzem ma do zaoferowania bogatą strefę SPA & Wellness, gdzie każdy może zadbać o swoją duszę i ciało. Podczas wykonywania zabiegów można oddać się błogiej ciszy lub relaksującej muzyce, a widok na zieloną koronę drzew działa kojąco na zmysły. W ofercie znajdziesz zabiegi nawilżające, odmładzające, poprawiające owal skóry oraz odżywcze. Nie brakuje relaksacyjnych masaży i zabiegów liftingujących. Gabinety są świetnie wyposażone i zaaranżowane w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. profesjonalna kadra pracownicza służy pomocą i fachowym doradztwem. Każdy zabieg jest indywidualnie dopasowany do potrzeb skóry i oczekiwań klientów. 

Małe i większe co nieco

Kompleks hotelowy słynie z restauracji a’la carte Atmosfera, która serwuje gościom wyśmienite dania, których podstawą są lokalne, sezonowe i świeże produkty. Ponadto szef kuchni zawsze przygotowuje osobną kartę dla dzieci. W ośrodku znajduje się także kawiarnia Horyzont z przestronnym tarasem, gdzie można napić się pysznej kawy, patrząc na morze. Zalewski hotel czterogwiazdkowy nad morzem zorganizował przestrzeń dla pubu Havana i kręgielni. Miejsca są szczególnie oblegane wieczorami.