Wczasy dietetyczne z dietą dr Ewy Dąbrowskiej — jakie aktywności będą na Ciebie czekać?

Oprócz wykładów o zdrowym odżywianiu czeka na Ciebie również wiele ciekawych aktywności. Wycieczki rowerowe czy piesze i spacery to jedne z wielu możliwości na aktywne spędzanie. Wokół ośrodka jest masa ścieżek rowerowych, które wraz z pięknymi widokami z pewnością zagwarantują Ci super aktywny czas. Rowery możesz wynająć w Ułańskiej Zagrodzie. Do dyspozycji Gościn i Gości jest sala fitness, w której można poćwiczyć i spędzić aktywnie czas. Kajaki to również niesamowicie dobra opcja spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Do dyspozycji są kajaki oraz rowery wodne.

Wczasy dietetyczne — skorzystaj z usług prozdrowotnych i zwiększających efektywność diety dr Dąbrowskiej!

Wczasy dietetyczne organizowane w Ułańskiej Zagrodzie mogą poprawić twoje zdrowie, a także wpłynąć jeszcze bardziej pozytywnie na efektywność diety dr Dąbrowskiej. Dostępny masz tam także Test Food Detective, który polega na teście tolerancji pokarmowej. Dzięki temu wczasy dietetyczne z dietą dr Dąbrowskiej będą efektywniejsze! Podczas turnusu możesz także wykonać biorezonans, dzięki któremu dowiesz się więcej na swój temat i zwiększ efektywność turnusu. Wczasy dietetyczne z dietą dr Ewy Dąbrowskiej umożliwiają również specjalistyczny zabieg hydrokolonoterapii według Borysa Boligar, który aktywnie wypłucze Twoje jelito grubego i oczyści wątrobę.

Catering z dietą warzywno-owocową od dr Ewy Dąbrowskiej — zamów już dziś!

Catering z dietą warzywno-owocową od dr Ewy Dąbrowskiej może być równie dobry, jak wczasy dietetyczne organizowane w Ułańskiej Zagrodzie. Odbywa się on z dowozem pod wskazany adres i obejmuje śniadanie obiad i kolację. Dieta ta jest przede wszystkim oparta na warzywach i owocach, w postaci surówek, koktajli oraz zup warzywnych, które przyprawiane są ziołami oraz warzyw duszonych czy pieczonych. Ośrodek Ułańska Zagroda to certyfikowane przez Instytut Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej miejsce.