W hotelu powinny czekać na nas komfortowe pokoje z wygodnymi łóżkami i restauracja z pysznym jedzeniem. To już jednak standard, który może nie wystarczyć, by stanowić konkurencję dla innych hoteli. 

Odpoczynek i rozrywka

Goście, którzy oczekują od hotelu czegoś więcej z pewnością nie rozczarują się ofertą Warszawianki, hotelu w Serocku, niecałe czterdzieści kilometrów od Warszawy. W Warszawiance nie tylko odpoczniemy po trudach dniach – na gości czeka tu bowiem wiele atrakcji, które docenią zarówno dorośli, jak i dzieci. Nie jest to hotel, w którym jedynie dobrze się wyśpimy, a w dzień dopadnie nas nuda. Możemy z niego nie wychodzić przez kilka dni i ani przez chwilę się nie nudzić. Nie tylko w samym hotelu czeka na gości wiele atrakcji, ale także w jego okolicy. Jest to więc miejsce, które ma wiele do zaoferowania przez cały rok. 

Przyjęcie na plaży

Warszawianka to hotel z plażą, na której w letnie ciepłe dni można spędzić długie godziny, korzystając ze słońca i kąpieli. Hotel jest położony nad Jeziorem Zegrzyńskim, które przyciąga wielu turystów. Miejsce to zachwyca piękną przyrodą – rosną tam między innymi stare dostojne dęby, ale też wieloma atrakcjami turystycznymi. Hotel Warszawianka daje swoim gościom nie tylko możliwość biernego, jak i czynnego wypoczynku. Prócz plaży znajduje się tam także przystań, do której można przycumować własnym sprzętem pływającym, ale też wypożyczyć skutery wodne, łódki czy motorówki. Oferta ta skierowana jest wyłącznie do gości Hotelu Warszawianka, dlatego sprzętu nie powinno dla nikogo zabraknąć. Na plaży czekają na gości hotelu wygodne leżaki, ale zażywanie kąpieli słonecznych to nie jedyne zajęcie, jakiemu można się tam oddawać. Plaża to także doskonałe miejsce do zorganizowania przyjęcia i dobrej zabawy w większym gronie. Hotel Warszawianka również w zimne i pochmurne dni ma swoim gościom wiele do zaoferowania. W jego wnętrzu znajduje się nie tylko restauracja z pysznym jedzeniem, ale też aquapark, w którym doskonale będą się bawić zarówno dzieci jak i dorośli.