Pyszne, tradycyjne polskie dania, świeże sałatki i przekąski inspirowane kuchniami świata, posiłki serwowane na bazie sezonowych warzyw i owoców oraz wyjątkowe ciasta, desery, drinki i koktajle – a wszystko to serwowane w przestronnej restauracji, nastrojowej kawiarni i klimatycznym barze. Oferujemy wyżywienie restauracyjne lub bufetowe dla całej rodziny oraz możliwość dostarczenia posiłku do pokoju.

Pyszne posiłki, świetna obsługa i niezwykła atmosfera

Wiemy, jak ważne jest nie tylko smaczne jedzenie, ale i komfortowe, estetyczne i przytulne wnętrze. Dlatego dla naszych gości przygotowaliśmy gustowne pomieszczenia, w których uraczą się świeżymi daniami – przyrządzanymi przez wytrawnych kucharzy i serwowanymi przez przemiłą obsługę. Dwudaniowe posiłki, wyjątkowe, lekkie sałatki owocowe, sezonowe desery, przepyszne ciasta i torty sprawią, że strefa gastronomiczna naszego hotelu stanie się jedną z ulubionych, a czas spędzony na degustacji – niezapomniany. Dla dzieci serwujemy specjalne dania kuchni polskiej, przygotowane według sprawdzonych przepisów, i delikatne posiłki uwielbiane przez najmłodszych. Wczasy nad morzem z dzieckiem z wyżywieniem przygotowanym na wzór pożywnych, domowych posiłków to nie tylko zdrowa alternatywa dla „żywienia na mieście”, ale i możliwość urlopu pełnego beztroski i relaksu – dla rodziców i opiekunów.

Wczasy rodzinne nad morzem z wyżywieniem
W sezonie letnim nasi goście korzystać mogą z dwóch głównych posiłków – śniadań i obiadokolacji. Ta forma żywienia idealnie wpisuje się w wakacyjny rytm, zwalniając wczasowiczów z konieczności opuszczania plaży w czasie najpiękniejszych południowych chwil nad wodą. Jest idealną formą na komfortowe wczasy nad morzem z dziećmi z wyżywieniem. Syte śniadania przygotowane w formie bufetu z możliwością przygotowania plażowego prowiantu oraz obfite kolacje podawane wczesnym wieczorem do stolika w restauracji bądź na tarasie, to optymalna opcja w okresie od 18 czerwca do końca sierpnia. W pozostałych, chłodniejszych porach roku – od września do czerwca – serwujemy trzy klasyczne posiłki dziennie: śniadania, obiady i kolacje – przygotowywane zawsze przez naszych najlepszych kucharzy – na miejscu. Wykupując opcję bufetu, do dyspozycji klientów jest możliwość korzystania z dań bez limitów, zachowując zasadę jednorazowego wejścia do jadalni.