Położone na Wybrzeżu Słowińskim Sarbinowo to mała miejscowość w województwie zachodniopomorskim, znajdująca się w pobliżu Mielna. Słynie ona z urokliwej i czystej plaży nadbałtyckiej. Tutaj, w niewielkiej odległości od kąpieliska, pośród zieleni okolicznych łąk i pól, znajduje się Zagroda Sarbinowo. Na jej obszarze znajduje się sześć drewnianych letniskowymi domków 6-osobowych z tarasami, meblami ogrodowymi oraz miejscami parkingowymi.

Domki są dwupiętrowe – na parterze znajduje się osobny salon i aneks kuchenny oraz łazienka z pralką automatyczną, natomiast na górze ulokowano 2 sypialnie. Do dyspozycji gości są sprzęty plażowe. Domki posiadają ogrzewanie elektryczne. Teren, na którym znajduje się Zagroda Sarbinowo jest ogrodzony i chroniony.

Ośrodek zapewnia swoim gościom miejsca do rekreacji – boisko do gry w koszykówkę i siatkówkę oraz profesjonalny stół do gry w ping-ponga. Dzieciom przygotowano trampolinę, piaskownicę, zjeżdżalnię, huśtawkę, domek, ławeczki. Obiekt ma także stanowisko grillowe z wędzarnią. Goście mogą także na miejscu wypożyczyć rowery.

W okolicach Zagrody Sarbinowo można znaleźć wiele miejsc do rekreacji na łonie natury – liczne szlaki spacerowe i ścieżki rowerowe. Również w samym Sarbinowie, pobliskim Mielnie, Mielenku lub nieco dalej usytuowanym Koszalinie zwiedzający znajdą szereg ciekawych turystycznie obiektów.