Wybierając się na urlop do Poznania, można wynająć pokój w hotelu – ale po co przepłacać? Świetnie wyposażone i nowocześnie urządzone apartamenty czekają na odwiedzających Poznań przybywających z Polski i zagranicy. Jeśli twoje oczekiwania plasują się na poziomie 3-gwiazdkowych hoteli, będziesz zdecydowanie zadowolony ze zlokalizowanych w centrum Poznania Apartamentów Pomarańczarnia.

Apartamenty w centrum Poznania

Aby wynająć hotel w centrum miasta, należy przygotować się na całkiem spory wydatek. Wynajęcie apartamentu jest znacznie tańsze, a odwiedzający może czuć się, jak we własnym mieszkaniu – nie otrzymuje ciasnego pokoju z łazienką, lecz w pełni wyposażony apartament, który zadowoli nawet najbardziej wymagających gości. Świetnie zlokalizowane dobre apartamenty różnią się wystrojem i rozmiarem. Apartamenty w Poznaniu dostępne są dla 1-6 osób, możesz więc zameldować się samodzielnie lub zabrać ze sobą rodzinę albo przyjaciół. W każdym apartamencie znajduje się kuchnia, łazienka, TV oraz darmowe WiFi, czyli warunki dużo lepsze niż w niejednym hotelu.

Poznań – miasto, które warto odwiedzić

Stolica Wielkopolski słynie z wielu atrakcji. Będąc w Poznaniu, warto zobaczyć Stary Rynek, Ostrów Tumski, Zamek Cesarski czy Stary Browar. Wszystkie te atrakcje oddalone są o ok. 300-2000 metrów, dlatego możesz wszędzie poruszać się pieszo. Jeśli planujesz przyjazd pociągiem, droga do apartamentu zajmie ci ok. 20 minut. Międzynarodowe Targi Poznańskie są oddalone od apartamentów o nieco ponad 1,5 kilometra, a podczas spaceru masz niepowtarzalną okazję, by podziwiać architekturę samego serca Poznania. Okres targowy trwa niemal cały rok, a w tym czasie znalezienie taniego noclegu w hotelu jest sporym wyzwaniem. Apartamenty Pomarańczarnia oferują stałe i konkurencyjne ceny przez cały rok, a podczas kolejnej wizyty możesz skorzystać z tego samego mieszkania, wiedząc, czego się spodziewać. Zamieszkaj w zabytkowej poznańskiej kamienicy w centrum miasta, gdzie poczujesz się jak w domu – wychodząc i przychodząc wtedy, kiedy chcesz.