Wyjazd do SPA powinien być obowiązkowy przynajmniej raz w roku. Zyskuje na tym nie tylko nasze ciało, ale też psychika, zwłaszcza jeżeli SPA mieści się w pięknej okolicy.

Wypocznij i zadbaj o zdrowie
Hotel Warszawianka to miejsce, które warto odwiedzić z wielu powodów. Atrakcje znajdujące się w jego asortymencie sprawiają, że goście chętnie wracają w to miejsce. W Warszawiance bowiem nie tylko wypoczniemy, ale też spędzimy czas aktywnie i z korzyścią dla zdrowia. Czeka tam na nas dobrze wyposażony aquapark, sala zabaw dla dzieci, restauracje i SPA z bogatą ofertą. Jego specjalizacją są zabiegi orientalne, które mają dobroczynny wpływ na ciało i ducha. Jeżeli mamy potrzebę odwiedzić dobre SPA – mazowieckie ma w tej kwestii dużo do zaoferowania. Wybierając hotel Warszawianka, pobyt w SPA możemy połączyć z wypoczynkiem w pięknym i atrakcyjnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku. Możemy zdecydować się na relaksujące masaże, zabiegi antystresowe, skorzystać ze zbilansowanej diety i wielu innych ofert, który pozytywnie wpłyną na nasz wygląd i samopoczucie.

Odzyskaj energię!


Do SPA możemy się wybrać, aby poprawić swój wygląd, ale też w celu odzyskania sił witalnych i energii. Proponowane w Warszawiance zabiegi pozwolą nam naładować życiowe akumulatory na długie tygodnie. SPA pozwoli nam też poprawić kondycję, bowiem w swojej ofercie ma program body health, który nauczy nas, jak być fit i aktywnym na co dzień. Filozofią Shu SPA działającego w hotelu Warszawianka, jest pozytywne nastawienie do życia. Wszystkie zabiegi znajdujące się w jego asortymencie mają na celu poprawę samopoczucia i odzyskanie sił witalnych. Wizyta w SPA to dobry pomysł na nowy początek, jeżeli chcemy dokonać radykalnych zmian w naszym życiu. Serock jest miastem, które warto zwiedzić, aby poznać jego liczne atrakcje. Jedną z nich jest SPA – mazowieckie to miejsce, gdzie jest wiele tego typu miejsc, ale to w hotelu Warszawianka łączy w sobie wszystko, co najlepsze.