Apartamenty Zaciszny Dworek w Zakopanem to dom całoroczny, przeznaczony dla 10 osób, m.in. rodzin z dziećmi czy grup przyjaciół. Obiekt położony jest w malowniczym i cichym zakątku miasta, znajdującym się w pobliżu parku, jednak jest usytuowany tak dogodnie, że blisko stąd do głównej arterii Zakopanego – Krupówek.

W Zacisznym Dworku do dyspozycji gości są w pełni urządzone pomieszczenia – duży salon z kominkiem, trzy pokoje sypialne, dwie łazienki oraz kuchnia z jadalnią. Wnętrza zaaranżowano nowocześnie, jednak z uwzględnieniem lokalnego klimatu góralskiego. Ciepło naturalnego drewna komponuje się tu z bielą ścian i akcentami z kamienia. W całym budynku działa bezprzewodowy internet. W łazience znajduje się pralka, w kuchni sprzęty AGD oraz komplet naczyń. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe.

W pobliżu Zacisznego Dworku znajdują się obiekty rekreacyjne – stoki narciarskie, piesze szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe. Położona w Tatrzańskim Parku Narodowym Dolina Białego, jedno z najbardziej malowniczych miejsc w okolicy Zakopanego, znajduje się kilka minut spacerem od apartamentów. W pobliskim parku mieści się z plac zabaw, korty tenisowe oraz całoroczny basen kryty.