Zastanawiasz się nad ucieczką od gwarnego miasta i odpoczynkiem na łonie natury? Chcesz odzyskać pozytywne nastawienie do życia i w końcu zrewitalizować siły? To wszystko będzie możliwe, jeżeli odwiedzisz nasz hotel i spa. Mazowieckie rejony, a w szczególności okolice Zalewu Zegrzyńskiego pozwalają na pełen relaks w malowniczych krajobrazach.

W naszm SPA wierzymy w uzdrawiającą moc dotyku, która pozwala na życie w lepszej kondycji zarówno fizycznej jak i psychicznej. SHU SPA czerpie inspiracje z krain dalekiego Orientu. To właśnie zabiegi oparte na kosmetykach naturalnego pochodzenia doskonale działają na utrzymanie prawidłowej równowagi pomiędzy ciałem i duchem. Nasze zabiegi manualne oraz masaże pozytywne wpływają na emocje oraz zachęcają do zdrowego stylu życia.

Jeżeli marzy ci się wygodny hotel i spa, mazowieckie stawia na Hotel Warszawianka

W naszym SHU SPA wyznajemy filozofię holistyczną, a co za tym idzie, stawiamy na orientalne metody relaksacji, po to aby utrzymać pełnię sił witalnych. W tym celu zapraszamy naszych gości do wspólnych sesji jogi oraz pilatesu pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów. 

Masażyści wykonujący zabiegi manualne w SHU SPA pochodzą z krajów Orientu i są prawdziwymi mistrzami tej sztuki. Ich specjalność to rytuały ayurwedyjskie, masaże balijskie, filipińskie, tajskie oraz hawajskie. Ponadto, doskonale wykonują też zabiegi na twarz, dłonie i stopy.

Szeroki wachlarz zabiegów w SPA to oczywiście nie jest wyłączny powód, aby zarezerwować pobyt w Hotelu Warszawianka. Okolice Zalewu Zegrzyńskiego to idealne miejsce na hotel i SPA. Mazowieckie krajobrazy słyną z naturalnego piękna oraz zachwycających widoków. Rejony te w szczególności zachęcają do aktywności fizycznej oraz do spędzania czasu na łonie natury. Satysfakcjonujący wypad za miasto na weekend w celu zregenerowania sił na pewno doskonale uzupełni wizyta w naszym Aqua Parku, kolacja w jednej z czterech hotelowych restauracji oraz skorzystanie z atrakcji na prywatnej hotelowej plaży oraz przystani.